Jdi na obsah Jdi na menu
 


VZ O-Poruba r. 2009

18. 1. 2010
Kvalifikační závod
MSKS a WUSV 2009 Ostrava-Poruba
 

 

16. - 17.5. 2009
 

 
Propozice ke stažení ZDE.
 
Aktuální seznam přihlášených psovodů (k 6.5.2009)  ZDE.
 
Fotogalerie  ZDE.

 

 

 
Obrazek
 
Obrazek
 
 
 

 

Psovod
Pes
Plemeno
  Tichá Miroslava 
  Charik Galán Nalag
  NO
 98 
 91 
 94 
 283 
 1 
  Černý Marek 
  Ayk Aykmar
  NO
 91 
 92 
 97 
 280 
 2 
  Kaločová Lucie 
  Hyro Waji
  NO
 91 
 96 
 92 
 279 
 3 
  Chmurová Lenka 
  Argo Mania Bohemia
  NO
 96 
 86 
 94 
 276 
 4 
  Kičmer Aleš Ing. 
  Korby VA-PE
  NO
 97 
 94 
 85 
 276 
 5 
  Valla Rudolf 
  Ax z Kuřímského háje
  NO
 90 
 91 
 92 
 273 
 6 
  Mach Jiří 
  Francesco Anrebri
  NO
 92 
 84 
 95 
 271 
 7 
  Peterková Irena 
  Agbar Oranto
  NO
 78 
 93 
 96 
 267 
 8 
  Králík Josef 
  Bren z Daskonu
  NO
 84 
 90 
 93 
 267 
 9 
  Ivánek Jaroslav 
  Cherry Eqidius
  NO
 90 
 84 
 93 
 267 
 10 
  Kostelník Vladislav 
  Ergo Moravia Artex
  NO
 96 
 78 
 93 
 267 
 11 
  Šesták Josef 
  Nex z Klemova dvora
  NO
 92 
 77 
 92 
 261 
 12 
  Lžičářová Iva 
  Chira od řeky Labe
  NO
 86 
 81 
 93 
 260 
 13 
  Hulíková Hana 
  Adelka Aykmar
  NO
 83 
 82 
 92 
 257 
 14 
  Baselová Tereza Mgr. 
  Art Kajexa
  BOM
 95 
 83 
 77 
 255 
 15 
  Walczysková Vanda 
  Hard Eqidius
  NO
 90 
 76 
 88 
 254 
 16 
  Klementová Kristýna 
  Axel Moravia Campanella
  NO
 87 
 74 
 91 
 252 
 17 
  Havránková Radka 
  Luke Kris-Ve-Mar
  RTW
 90 
 84 
 71 
 245 
 18 
  Strach Jan 
  Greysi z Agíru Bohemia
  NO
 87 
 77 
 70 
 234 
 19 
  Gajdušíková Eva Ing. 
  Chaplin Galán Nalag
  NO
 73 
 88 
 72 
 233 
 20 
  Blažek Milan 
  Amir Ir-Sed
  NO
 81 
 67 
 81 
 229 
 21 
  Petru Gabriela Mgr. 
  Uragan von Elberfeld
  KV
 59 
 78 
 81 
 218 
 22 
  Slámová Alice 
  Casper Remmah-Moravia
  NO
 7 
 80 
 92 
 179 
 23 
  Horká Zuzana 
  Viktor Anrebri
  NO
 24 
 43 
 80 
 147 
 24 
  Barát Jiří 
  Clark Eqidius
  NO
 0 
 0 
 0 
 0 
 25 
  Pěknice Přemysl Ing. 
  Bessy ze Šikmáku
  NO
 0 
 0 
 0 
 0 
 26 
  Maček Daniel 
  Wylma Vikar
  NO
 0 
 0 
 0 
 0 
 27 
  Římek Milan 
  Morgan de Alphaville Bohemia
  BOM
 0 
 0 
 0 
 0 
 28 
  Parolek Radoslav 
  Hilton Stanios
  KV
 0 
 0 
 0 
 0 
 29 
  Karim Lamaraoui 
  It z Nového Draka
  NO
 0 
 0 
 0 
 0 
 30