Jdi na obsah Jdi na menu
 


VZ O-PORUBA 2011

3. 3. 2011

 

Sponzoři VZ Ostrava Poruba 2011: 

logo_ps_1000.gif sponzori-20112.jpg

skmbt_c20311022311440.jpg

***

Výsledková listina 

Kvalifikační závod na Mistrovství MSKS a MS WUSV 2011

pořádá KK Ostrava-Poruba dne 23.- 24.4.2011 dle IPO 3

rozhodčí: Milan Mnich (obrana), Jaroslav Matula (poslušnot), Monika Prokopová (stopy) 

figuranti: Jiří Brabenec, David Polzer   

  Psovod Pes A B C celkem 
1 Ptáčníková Michaela Akyra z Atarova sadu 97 94 94 285
2 Hulíková Hana Adélka Aykmar 98 91 94 283
3 Valla Rudolf Ax z Kuřímského háje 98 94 91 283
4 Čalová Lucie Cyko Aykmar 92 95 95 282
5 Chmurová Lenka Cherry Eqidius 93 95 93 281
6 Matloch Roman Neck Connan Bohemia 98 86 92 276
7 Šilhavý Luděk Basko ze Svobodného dvora 98 84 91 273
8 Klementová Kristýna Pando vom Haus Frommer 93 88 90 271
9 Ptáčníková Marcela Asyrro z Atarova sadu 92 89 89 270
10 Gorecki Zbigniew Yucci Vikar 86 98 86 270
11 Pavlík Jiří Waldemar Hanno Veto 83 94 92 269
12 Fuksa Radek Romko Favory Cross 88 89 92 269
13 Svitek Antonín Hess Skočická samota 97 86 85 268
14 Marek Jiří Frodo Loucké zátíší 91 89 86 266
15 Gutter Alfréd Iris z Danova 91 86 86 263
16 Rivcová Michaela Brix Kajexa 81 91 90 262
17 Musilová Hana Carbon Bright ze Slunečné verandy 83 87 91 261
18 Kaděrová Jana Gart z Bakru 79 93 88 260
19 Hrabálek Jiří  Baba Anilorak 76 91 92 259
20 Fína Jan Ienny z Elbu 94 79 86 259
21 Pustelník Karel Argo z Jukasu 86 83 84 253
22 Klezla Radek Weekend Candy Hanno Veto 86 83 84 253
23 Stejskal Tomáš Bonnie z Plané Louky 87 82 84 253
24 Matevová Jana Devil Excalibu Europa 73 85 93 251
25 Nemravová Petra Okim u Alfréda 79 82 90 251
26 Černochová Simona Waltair Gája - Nova 75 88 85 248
27 Čubernová Kateřina Qitta z Hückelovy vily 85 77 81 243
28 Valentin Miroslav Ando du Vrai Allemand 71 77 92 240
29 Ventura Petr Faust z Kuřímského háje 50 87 92 229
30 Haitl Miroslav Onta Honajzer 30 93 96 219
31 Štěpaník Luděk Meggi v.d.Germanenquelle 58 72 89 219
32 Hejtmánek Pavel Lucan Zloděj slnečnic 10 85 92 187
33 Fančo Jaroslav Gery Loucké zátiší   10 78 94 182
34 Mrkva Jaroslav Mgr. Akrim z Karpatského dvora 8 82 90 180
35 Horáková Věra Wolf Moravia Go-Ha 12 75 87 174
36 Kocián Marek Eliot z Červeného kameňa 72 74 0 146
odstoupil z.d. Šedivá Monika Áron Oranto 0 58 78 136
odstoupil z.d. Kraus Lukáš Hero z Holýkova 0 93 0 93
odstoupil z.d. Křížová Jana  Exa od Meszta 70 0 0 70
odstoupil z.d. Petrucha Josef Dolly Moravia Artex 0 69 0 69
odstoupil z.d. Parolek Radek Hilton Stanios           0 61 0 61
odstoupil z.d. Slámová Alice Casper Remmah - Moravia 10 0 0 10
odstoupil z.d. Prieložny Milan Cauli Vikar 5 0 0 5
diskval. Vávra Miroslav Maik v.d.Germanenquelle 72 dis 0 0
odstoupil z.d. Najdeková Karin Gaston Nebeský Jezdec 0 0 0 0

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky VZ MSKS Ostrava-Poruba 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář