Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. 1. 2010

 

 Kvalifikační závod na MS WUSV a M MSKS

KK Ostrava-Poruba 15.-16.5.2010

 

 

 Přihláška                 Propozice

 

 

 

Ředitel závodu :                                      
Pavel Koman
 
 
 
 
Vedoucí obran:                                         
Jana Matevová
 
 
 
 
Vedoucí poslušnosti:                                
Lucie Pšenicová
 
 
 
 
Vedoucí stop:
J. Fančo (kladeči: M. Hájek, J. Chudý )
Rozhodčí:
Jan Strach, Jaroslav Venhauer, Jaroslav Matula (Miroslav Kašpar)
Figuranti:
David Polzer, Jiří Bravenec (Ivan Tomšík)
 
 
Veterinární dozor:
MVDr. Pavel Muller
 
 
 
Kontaktní osoba:
Dagmar Exnerová ( tel.:731567490, e-mail: damex@seznam.cz)

 

 

1 Černý Marek Ayk Aykmar NO
2 Kostelník Vladislav Ergo Moravia Artex NO
3 Slámová Alice Casper Remmah-Moravia NO
4 Heinzke Patrik Bc. Barnabasch Black Chabet NO
5 Rohlena David Denny Devil Goldest Danubius KV
6 Vrabcová Lenka Dark Derek Goldest Danubius KV
7 Svitek Antonín Hess Skočická samota NO
8 Hulíková Hana Adelka Aykmar NO
9 Šedivá Monika Áron Oranto NO
10 Petrášek Václav Indián Starý skaut NO
11 Plicka Čestmír Fax Venušina sopka NO
12 Haitl Miroslav Art Anilorak NO
13 Palátová Jana MVDr. Nightwish Aphrodite DB
14 Horák Jan Wolf Moravia GO-HA NO
15 Klepš Jiří Dasty Moravia Artex NO
16 Goljanová Lenka Bad Fany Eciloten BO
17 Cahová Daniela Urian Miratio DB
18 Horká Zuzana Viktor ANREBRI NO
19 Souček Vladimír Pegy z Golha NO
20 SlamanFrans  Brongo Fron Fighter NO
21 Liška Radovan Aron Britkin dvor NO
22 Popelka Jaromír Egar Balgaro NO
23 Prokopová Monika Fren Hartis Bohemia NO
24 Kaločová Lucie Hyro Waji NO
25 Chmurová Lenka Cherry Eqidius NO
26 Glisník Vít JAGGER Duffmar   NO
27 Kupka Radek Cox Vikar NO
28 Prieložny Milan Cauli Vikar NO
29 Kičmer Aleš Korby VA-PE NO
30 Tichá Miroslava Charik Galán Nalag NO
31 Šišková Petra Lesco Naspo NO
32 Lžičařová Iva Chira od řeky Labe NO
33 Kocián Marek Eliot z Červeného kameňa NO
34 Staniová Veronika HILTON Stanios KV
35 Ptáčníková Marcela Asyrro z Atarova sadu NO
36 Šilhavý Luděk Basko ze Svobodného dvora NO
37 Walczysková Vanda Hard Eqidius NO
38 Žywiaková Karla Drake Drago Alary Aslar DB
39 Kalousková Petra Imo Anrebri NO
40 Pufrová Milena Jaro Ja-He NO
41 Vala Rudolf Ax z Kuřímského háje NO
42 Musilová Hana Carbon Bright ze Slunečné verandy KV
43 Machová Angelovová Renata KEROLAIN Anrebri NO
44 Mach Jiří Francesco Anrebri  NO
45 Gorecky Zbigniew Yucci Vikar NO
1N Kadera Tomáš Ing. Bleky Jirka BOM
2N Petru Gabriela Mgr. Uragan von Elberfeld KV
3N Petrucha Josef Doly Moravia Artex NO
4N Hejný František Jaga Ja-He NO
5N Pěknice Přemysl Ing. Bessy ze Šikmáku NO
6N Jirout Oto JUDr. Eirin Anrebri NO
7N Oliva Milan Atilla Malimit  BOM
8M Hořejší Milan Paris v.d. Mohnwiese NO
9N Plášil Václav Quella ze Stříbrného kamene NO
10N Čeplová Jana Andy Fany Eciloten BOM